• 2019
  • Aug
  • 13

Kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Twoje mieszkanie wymaga dużego remontu, a Ty nie masz możliwości by to zrobić? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Wybierając taki kredyt czyli kredyt na dowolny cel pozwala zdobyć pieniądze w bardzo krótkim czasie na remont mieszkania, ale też na inne wydatki, które mogą pojawić się niespodziewanie.

Czy kredyt gotówkowy jest kosztowny?

Szukając odpowiedniego kredytu warto brać pod uwagę koszt całej usługi. Aby znaleźć ten odpowiedni z najkorzystniejszymi warunkami potrzebna będzie weryfikacja oprocentowania nominalnego, prowizji, opłat przygotowawczych oraz wszystkich innych pozostałych kosztów, które wiążą się z zaciągnięciem kredytu gotówkowego, by mieć pewność, że wybrana oferta jest korzystna. Analizując pakiety kredytów gotówkowych w różnych placówkach bankowych można zauważyć, że oferta jest bardzo zróżnicowana, w szczególności pod względem oprocentowania. A dzięki temu, że stopa referencyjna Narodowego Banku Polskiego utrzymuje się na niskim poziomie to mamy gwarancję niskiego oprocentowania i korzystną wysokość odsetek.

Pamiętaj o całkowitym koszcie kredytu

RRSO czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania pozwala określić całkowity koszt kredytu, dlatego też wybierając kredyt w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ten oto wskaźnik RRSO. W sieci można znaleźć mnóstwo stron z rankingami kredytów gotówkowych, w których można znaleźć informacje o RRSO, dzięki tej opcji można bardzo szybko porównać oferty banków i bez wychodzenia z domu wybrać odpowiedni dla nas kredyt.

Składanie wniosków online, czy to bezpieczne?

Wysyłanie elektronicznych wniosków jest bardzo wygodne i łatwe, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić dużo czasu, ale czy to do końca bezpieczne? Wnioski online wymagają podstawowych informacji takich jak numer pesel, numer telefonu i adres zamieszkania. I chociaż zapewniają, że wszystko jest bezpieczne my klienci nie mamy tej gwarancji bezpieczeństwa. W internecie jest pełno hakerów i przestępców.

Więc jeżeli chcemy mieć pewność, że nasz wniosek został w bezpieczny sposób przekazany placówce bankowej należy zrobić to osobiście.

  • Posted by bonus in 15:05:35 in